дзвінок в школу

Уроки вокалу для дорослих початківців профі

На пробному занятті педагог прослухає тебе і проведе повноцінний урок тривалістю 50 хвилин.

Записатись

Все для твого вокального розвитку

Навчайся у найкращих

Методики навчання

Уроки естрадного вокалу проводяться за методиками Brett Menning, Seth Riggs, Eric Arceneaux, академічний - по методикам Національної Музичної Академії ім. Чайковського.

Записатись

Сучасна апаратура

Ми обладнали класи мікрофонами Shure - кращий вибір професійних вокалістів. Для розспівування використовуємо Yamaha, з ними співати - одне задоволення!

Записатись

Дружня атмосфера

Для досягнення успіхів у вокалі важлива не тільки техніка, а й емоційний комфорт на уроках. А на звітні концерти можна приводити групу підтримки з друзів і рідних!

Записатись
Допоможемо взяти перші ноти

Уроки вокалу для початківців

Ти навчишся співати в свої "вбудовані мікрофони" - резонатори

Збільшиться вокальний діапазон твого голосу

Виробиш чіткість вокальної дикції

Навчишся правильно дихати і формувати подачу звуку

Зможеш переключати регістри голосу

Пробний урок
Вокальний розвиток для професіоналів

Уроки вокалу для досвідчених вокалістів

Ти навчишся прикрашати спів мелізмами

Відпрацюєш навички роботи з мікрофоном

Отримаєш практику виступів на сцені

Освоїш техніки обраного виду вокалу (субтон, мікст, розщеплення та інші)

Підготуєшся до вокальних конкурсів, кастингу, телепроектів

Пробний урок

Всі види вокалу

Кожен вид вокалу в Київській Школі Вокалу викладають фахівці

Академічний

Академічні співаки співають в опері, в академічному хорі, з симфонічним оркестром. Відрізняється своєю строго класичною позицією, купольним звучанням, звук ніби витягнуть вертикально, і його чути на великі відстані. Голос академічного вокаліста дуже сильний, об'ємний і не передбачає співу в мікрофон.

Естрадний вокал

Найпопулярніший вид вокалу. Поєднує в собі безліч пісенних напрямків, охоплює всю палітру вокального мистецтва. В естрадному вокалі можна почути і народні мотиви, і елементи джазу, рок музики, фолк, поп, авторська пісня. Звук відкритий, природний, з різноманітністю вокальних прикрас.

Рок-вокал

Рок вокал відрізняється більш емоційною подачею, з деякою навіть агресивною і надривною ноткою, передбачає смислове навантаження. Часто під рок вокалом мають на увазі різні екстремальні техніки виконання: гроул, скрім, харш і т.д.. Рок-вокаліст повинен мати кураж і повну свободу в емоційному і музичному сенсі.

Народний вокал

Співоче мистецтво, що має найтривалішу історію. Самобутнє, передає народні традиції. Для народної манери виконання характерні: відкрита манера голосоутворення, більш часте використання грудного регістра, фольклорний говір, інтенсивність, дзвінкість і рухливість.

Джазовий вокал

Джазовий вокал - перш за все, потребує ідеального відчуття ритму і гармонії, рухливості голосу і вміння імпровізувати, відчувати форму твору, вміти піднести своє розуміння мелодійної теми, видозмінюючи її, але не залишаючи потрібної гармонії. Звук відкритий, потужний і чуттєвий.

Кросовер

Представляє собою своєрідний синтез, поєднання елементів класичної музики і поп, рок, електронної музики. Музиканти синтезують найрізноманітніші напрямки, поєднують, здавалося б, непоєднуване, при цьому гармонійно комбінуючи музичні стилі і жанри.

Види уроків вокалу

Індивідуальні уроки забезпечують 100% результат від занять з постановки голосу

Дуети і тріо - якщо ви готуєте вокальний номер. Підходить для досвідчених вокалістів.

Ансамбль Київської Школи Вокалу - про наявність місць уточнюй у адміністратора.

Крім звичайних уроків вокалу ти можеш:

Записати пісню і підготуватися до запису

Підготуватися до кастингу, фестивалю або вступу до ВНЗ

Придбати подарунковий сертифікат на будь-яку з послуг Київської Школи Вокалу

Відвідати майстер-клас індивідуально або в групі

Підготувати святковий номер до будь-якого заходу

Займатися в супроводі живих інструментів, з концертмейстером.

Поширені запитання

З тобою особисто працює професійний тренер. На початку уроку - розігрів, спеціальні вправи і техніки, які підбираються індивідуально під твої зони росту. Наступний етап уроку - робота над матеріалом, який ви обираєте з педагогом.

Одне з найпопулярніших питань, які наші майбутні учні задають адміністратору. Відповідь на нього залежить від кількох факторів:
1. Tвої дані, про які на пробному уроці розповість викладач на етапі прослуховування
2. Гнучкість і здатність до навчання
3. Мотивація
4. Методика, яка підбирається педагогом.

Працювати над координацією звуку. Щоб почати потрапляючи в ноти, в середньому, потрібно 10-20 занять. Скільки конкретно - залежить від твоїх даних, але ця проблема вирішується в 99% випадків, на відміну, наприклад, від проблем з почуттям ритму.

У нас викладають педагоги з вищою вокально-педагогічною освітою, іноді навіть з другою вищою в сфері виконавства. Наші викладачі діючі вокалісти, які співають як в опері, так і в складі поп- і рок-колективів. Інформація про педагогів на сторінці Викладачі.

Вартість занять залежить від обраного викладача. У нас є абонементи категорій Стандарт, ТОП і ПРЕМІУМ. Категорії присвоюються за критеріями нашої внутрішньої атестації: методика викладання, результати учнів, сумарний досвід роботи, стаж роботи в Київській Школі Вокалу. Вартість абонементів на Головній сторінці

Так! Звітні концерти проводяться регулярно. Кожні 3 місяці ми влаштовуємо концерт в одному з київських клубів, іноді проводимо святкові квартирники. Інформація та відео з концертів ми викладаємо в соцмережах

Залишилися питання? Дзвони(093)2859508!

Запишись на пробний урок

Напиши нам!

Telegram

Viber

WhatsApp

Instagram

Messenger

Skype