дзвінок в школу

Пробний урок гри на гитарі350грн

Пробне заняття - це повноцінний урок тривалістю 50 хвилин.

Записатись
Ми все обміркували!

Ефективні уроки гри на гітарі в Києві та онлайн

В якому віці краще починати навчання?

Віддати дитину в приватну музичну школу можна вже в 4-5 років. Діти в цьому віці вивчають і запам'ятовують все просто феноменально швидко. Головне, щоб дитина вже могла концентруватися на навчанні. Для уроків гітари також має велике значення такий нюанс - чи вистачить сил пальчикам притиснути струни до грифа гітари. Для дітей є спецальні розміри гітари: четвертинка, половинка і три чверті. Для початку струни можна поставити нейлонові. Отже, вийшло взяти перший акорд? Далі все піде як по маслу;)

Чи варто навчатись дорослим?

Зрозуміло! З хорошим педагогом вже в кінці першого уроку можна навчиться акомпанувати собі в пісні з трьох акордів!

Phones

Вибір гітари і напрямку

Поширені види гітар: класична, акустична, полуакустична, електрична. Також в нашій школі ми навчаємо грі на укулеле і бас-гітарі.

Вы учите играть по нотам или аккорды? Нужно ли знать сольфеджио?

Зависит от Ваших пожеланий. Хотите стать грамотным гитаристом, понимать теорию, композицию и с легкостью импровизировать - тогда музыкальная грамота Вам необходима. Не хотите грузить себя теорией - скажите об этом преподавателю, и просто разучивайте аккомпанемент к любимым произведениям.

Як швидше навчитись грати?

Регулярно вправляйтеся самостійно і беріть уроки у досвідченого педагога. З метою економії часу, можете вибрати формат навчання на дому або онлайн.

Викладач

Учитель игры на гитаре

"Завдяки музичним заняттям, в учня формується організованість, концентрація уваги, воля і інтерес до справи. На заняттях працюємо не тільки над технічною, але також над художньою частиною твору. Також вчимося правильно аналізувати і вирішувати необхідні завдання. Навчання грі на музичному інструменті в кінцевому підсумку повинно привести до з'єднання того, що ми відчуваємо всередині і того, що ми можемо передати. Тому я буду радий підтримати кожного учня в його подорожі в музиці з ентузіазмом і щирою дружбою. "

Освіта

Інститут музики ім. Р.М.Глієра (джазовий факультет) 2007-2011 (бакалавр)
Академія F.Tarrega (Pordenone, Італія) 2007 тримісячний курс

Досвід

19 років:
Виступав з концертами в Україні, Італії, Ізраїлі, Туреччині.
Грав з Jamala, П'єром Буссагі.
Виступав на фестивалях в Україні та Європі з групою Urban Gypsy: «AlfaJazz», «JazzOpen», «Tre Colore» (Reggia-Millia, Italy), «Guitar-Gems» (Israel), Jazz-Koktebel.

Досягнення

2 місце, конкурс Guitar Games (Ізраїль). У 2007 році на міжнародному конкурсі класичної гітари був відібраний одним з найвідоміших педагогів Європи, Паоло Пегораро, на навчання в його класі, в академії ім. Тарреги, м Порденон (Італія). В якості спеціального призу від італійського культурного центру, отримав стипендію на навчання. Учні - лаурети виконавських конкурсів

Залишилися питання з приводу навчання?

Запишіться на пробний урок гітари і дізнайтеся все з перших рук! Ми навчаємо грі на гітарі у нас в школах, а також онлайн або у Вас на дому.

Пробний урок
вокал киев

Навчитесь акомпанувати собі

Зможете грати по нотах - якщо захочете

Навчіться підбирати і грати на слух

будете виступати на наших концертах

Уроки гітари в КШВ

Вибір инструмента

 • Класична гітара
 • Електрична гітара
 • Бас-гітара
 • Укулеле

Вибір напрямків

 • Джаз
 • Рок, метал
 • Соло та ритм-гітара
 • Фламенко

Для кого

 • Діти від 5 років і дорослі
 • Новачки і просунуті
 • Якщо хочеш стати професіоналом або для себе

Запишись на пробний урок

Напиши нам!

Telegram

Viber

WhatsApp

Instagram

Messenger

Skype